SPAMOWNIK

Czujcie się wolni, aby zostawiać wszystkie reklamy TUTAJ
Chyba że chcecie, żebym coś przeczytała. Wtedy napiszcie pod najświeższym postem.

7 komentarzy:

 1. Liv nie dogadywała się z rodzicami, którzy ciągle wtrącali się w jej życie. Postanowiła to zmienić. Poznała Neymara, znanego na całym świecie piłkarza. Dzięki niemu uwierzyła w siebie, ale czy ich znajomość przebiegała bez bólu i cierpienia? Czy ich uczucia względem siebie zmieniły się? ,,Neymar and Liv, dreams come true'' to nie tylko opowieść o tej dwójce ambitnych ludzi. Są postacie drugoplanowe, które tak jak główni bohaterzy borykają się z problemami codziennej rzeczywistości. Ale chcą to zmienić. Wiedzą, że marzenia się spełniają.

  www.neymarandlivstory.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Liv nie dogadywała się z rodzicami, którzy ciągle wtrącali się w jej życie. Postanowiła to zmienić. Poznała Neymara, znanego na całym świecie piłkarza. Dzięki niemu uwierzyła w siebie, ale czy ich znajomość przebiegała bez bólu i cierpienia? Czy ich uczucia względem siebie zmieniły się? ,,Neymar and Liv, dreams come true'' to nie tylko opowieść o tej dwójce ambitnych ludzi. Są postacie drugoplanowe, które tak jak główni bohaterzy borykają się z problemami codziennej rzeczywistości. Ale chcą to zmienić. Wiedzą, że marzenia się spełniają.

  www.neymarandlivstory.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj!
  Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w akcji 'Halloweenowa proza' na Polach Elizejskich.
  Pozdrawiam!

  http://pola-elizejskie.blogspot.com/2015/10/halloweenowa-proza.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Nic nie wróżyło katastrofy światowego formatu, a mimo to działania pewnej grupy zrujnowały dotychczasową harmonię. Ci, którzy przeżyli muszą nauczyć się funkcjonować w obcych warunkach, zdani tylko na siebie.Rodzą się przyjaźnie, miłości, uczucia... Jednak czy okażą się na wystarczająco silne, by przetrwać w świecie bez zasad?
  Zapraszam na powieść z działów: postapokaliptyka, romans, dramat, kryminał, sensacja, akcja. Będzie wiele różnych wątków, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie;)

  sila-jest-we-mnie.blogspot.com

  Odpowiadam na każdy komentarz ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Burleska od długiego czasu hipnotyzuje mężczyzn i budzi zazdrość wśród płci pięknej. Nie od dziś wiadomo, że nieodłącznym jej elementem są czarujące kobiety, urzekające swoim wdziękiem, tańcem i śpiewem nie jednego widza.
  Zapraszam serdecznie na opowiadanie utrzymane w klimacie cudownej, zmysłowej burleski, odsłaniające historię pewnej dziewczyny, która wkracza w ten zupełnie obcy jej świat.

  http://wicked--mind.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Bogowie są podobni do ludzi. Także się śmieją, kochają, nienawidzą i mszczą. Jednak oni nie mają zahamowań. Aby ocalić najdroższego przyjaciela potrafią zabić swoich towarzyszy, aby się zemścić zniszczą połowę świata.
  Można ich podzielić na dwie strony konfliktu: tą jasną i tą ciemną. Przynajmniej w teorii. Oni wszyscy, niezależnie od pochodzenia, są tacy sami. Nie należy im ufać. W praktyce, każdy dba tu tylko o siebie, o swoją pozycję i moc, nie przejmując się tym, że kogoś rani. Oczywiście istnieją wyjątki, lecz znikają one w morzu ambicji i żądzy władzy.
  Chciałabym wam opowiedzieć historię panteonów, historię bogów. Choć rozgrywała się ona tysiące lat wcześniej, ma wpływ na to, co dzieje się teraz. Bo bogowie nie wybaczają, nie zapominają. Ich rozgrywka trwa nadal, ale ważne są także ich pobudki. Nie wszystko jest tak jasne, jak się wydaje. Przeczytajcie, zrozumcie. Może to uratuje wam dziś życie, bo ciemność i chaos nadciągają.
  I spróbujcie im wybaczyć.

  Jeśli masz ochotę, to zapraszam :)
  Pozdrawiam,
  Mentrix

  OdpowiedzUsuń
 7. Katalog Fanfiction
  fanfiction-katalog.blogspot.com

  Fanfiction o PJ
  thestoryofnewgeneration.blogspot.com

  Zapraszam
  Susan Kelley

  OdpowiedzUsuń